+48 690 90 50 50 info@brainybialoleka.pl

Bez tytułu

WITAMY W BRAINY
Prezentujemy pierwszą na Białołęce szkołę Brainy marki Brain-Child Learning.  Na świecie istnieje ponad 800 takich placówek, przede wszystkim w krajach azjatyckich.

Chcemy przekazać dzieciom wiedzę wypracowaną przez setki lat w krajach, które obecnie osiągają tak dobre rezultaty w nauce, technice i biznesie.
Celem prowadzonych warsztatów jest pokazanie, że dzięki łatwym ćwiczeniom także nasze dzieci mogą wypracować sobie sposoby na łatwe zapamiętywanie, lepszą koncentrację czy zwiększenie pewności siebie.

Wykonywane zadania to nie „magiczne” sztuczki, ale praktyczna pomoc w nauce – na przykład koncentracji, która później ułatwia szybsze i bardziej efektywne przyswajanie wiedzy na lekcjach w szkole czy podczas nauki języka obcego.

Na zajęciach nie przekazujemy wiedzy, lecz pobudzamy kreatywność oraz uczymy umiejętności wykorzystywania potencjału własnego mózgu. Efektem wykonywanych zadań jest lepsza pamięć i zdolność koncentracji, spontaniczność i twórcze myślenie, umiejętność
błyskawicznego radzenia sobie z problemami, a także pewność siebie, zdolność radzenia sobie ze stresem i wiara we własne możliwości.

Przełomowy program nauczania Brainy w krajach azjatyckich jest bardzo elitarny. Ze względu na specyfikę zajęć nie można go porównywać z konkurencyjnymi programami wschodnimi (na przykład zajęciami z liczydłem itd.).

Nasz kurs składa się z dwóch poziomów (8 modułów nauczania, 4 w pierwszym roku i 4 w drugim), z których każdy trwa 12 miesięcy. Zajęcia odbywają raz w tygodniu w godzinach 16.30, 17 lub 18 (od wtorku-piątku).  Każdy moduł nauczania rozpoczną zajęcia w sobotę i niedzielę (godz. 10-15).

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Zarząd Brainy Białołęka